Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vir v mobilu?

při otevření aplikace slovníku v mobilu, se mi objevilo že bůj mobil má 4 viry, když jsem na to klikla, tak mě to odkázalo na stránku googlu (antivirus-doctor.com), kte je napsané že detekovali na mém zařízení 4 viry, a že může dojít k poškození sim, baterie, kontaktů.. zároveň je tam odpočítávání 5 minut a pod tím odkaz rychle nyní opravit abych si nainstalovala nějaký android antivirus. Po kliknutí na odkaz mě to odkázalo na stránky Adblock proxy, kde to po mě chce abych zadala telefoní číslo.

když jsem zapla avast, tak to nic nenašlo..

já si to myslela, je to mobil od rodičů, naštěstí jsme jen klikly na to opravit a dál už nic nestahovali ani nezádavali číslo, avast nic nenašel tak snad to bude v pohodě :)

sice nejsem moc nadšená že jsme klikli na to opravit, ale snad to bude v pohodě :)

"Naštěstí" sme klikli len na "Opraviť" - a už je to tam. Avast už v tomto prípade NIČ nenájde, ten vírus ho totiž odstavil (ale ukazuje, že pracuje). Rada, pokiaľ máš kontakty na SIM karte - uveď ten mobil do výrobných nastavení (factory reset). Že nič nestiahlo - irelevantné, pretože to hlavné už v mobile je uložené.