Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD- začal vibrovat

Dobrý den, mám docela starosti ohledně hdd od seagate (ST1000DM0030). Během posledních 2 měsíců mi začal vibrovat a to tak, že je slyšet i mimo místnost v odhlučněné case phanteks eclipse p400s. Při hraní to až tak nevadí, protože jej přehluší GPU, ale při ostatních činnostech to je dost otravné, takže jsem začal uvažovat o náhradě, akorát si nevím rady jaký 1-2tb hdd zvolit tak aby v rámci možností 7200ot byl docela tichý.

Vsetky disky vibruju, je to nahodne ci viac alebo menej.
Kedysi ked este neboli SSD som z toho dovodu pouzival 2,5" disky aj ked su pomalsie su o velmi vela dB tichsie, a odkedy existuju SSD mam v PC len SSD, z toho dovodu. Ked myslis ze kupis iny disk a nebude hucat tak prajem prijemnu zabavu :) Ja som sa bavil 20rokov a uz ma to nebavilo.