Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BS player - zrnění části obrazu kvůli titulkům

Ahoj,

při použití BS playeru s titulky mi zrní (nebo spíše se vlní) levá spodní část obrazu. Stejná verze BS playeru na starém PC nedělá problém. Bez titulků je obraz OK.

Moje konfigurace: Lenovo Legion Y520 (80WK00MBCK), W10 up to date.
Odzkoušené verze přehrávače: BS.Player PRO 2.68 Build 1077 a 2.67 Build 1076, u obou stejný problém.

Nějaký nápad, co s tím?

V BSplayer : možnosti > předvolby > video > vykreslování videa > mód vykreslování > tam změnit na VMR9

Nový ntb, stejný problém, ale tímto se to vyřešilo.
Vím, že je toto téma již staré, ale snad někomu poslouží :)