Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaká je nejlepší Android app pro GPS Praha?

Zdravím,
rád bych se zeptal Těch, co často cestují Prahou, jestli používáte a jakou používáte aplikaci pro GPS v Praze..
Sháním něco co je aktualizované, umělo by počítat s uzavírkama, vědělo kde jsou parkoviště placené i neplacené, atp..

Doteď jsem používal normálně Google mapy, ale Ty stojí absolutně za vyliž prdel, posílá to člověka do jednosměrek a uzavřených částí města.. Když jsme jeli z Prahy do Kolína, tak nás to poslalo úplně nesmyslnou delší cestou, kterou snad nikdo nikdy nejel.. začíná mě to srát..

Existuje něco lepšího? Poradili byste? Nejsem řidič, takže v tomto nemám přehled:/
Napadlo mě snad jen zkusit příště mapy od Seznam.cz

Díky za případnou pomoc..
Nevadí mi ani nějak placená appka (samozřejmě žádná pálka, ale) :))

Ještě bych se chtěl zeptat.. přišel jsem zrovna z práce a ten Waze jsem ještě neprošel..
Ale umí takové aplikace naplánovat třeba cestu a říct mi, jestli po cestě budu muset něco platit? Nebo třeba umí naplánovat trasu bez využítí dálnice? :)) Stačí mi jen něco narychlo řeknuté, samozřejmě jsi ty appky pokoumu sám :)