Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NTB displej / jako hození cihlou

Dobrý den, mám takový dotaz, mám kámoše který má od vánoc NTB. Noo a on si dost začal užívat, takže nechával týdny ve spátnu PC ráno zapnul a večer opět do spánku a tak dokola než se stala ta věc. Vypnul hru a obrazovka prostě byla jako odškvařená dám podobné foto. Poté co se to stalo tak po půl minutě to vypl natvrdo.

sp41

menší info NTB

Operační systém: Windows 10 Home
RAM 8GB DDR4
Procesor Intel Core i5 7200U Kaby Lake 2,70ghz
NVIDIA GeForce 920MX 2GB

zrejme nic než výmena panela nepomôže,... ono notebooky nie sú stavané na to aby nonstop boli maximálne výkonovo vyťažené, na to ani nemajú chladenie. Displej je tiež náchylný na teplo. (ale aj bateria, a pod.) Inak jak pozerám sceen, skôr to vyzerá že mu notebook spadol zo stola. Ostatne riešenie zostáva stejné, výmena...

Bud po tom poriadne prastil rukou, alebo mu to spadlo na zem. Ale mozno to niekto vola ze "vypnout hru" :D Sam od seba display nepraskne (resp. neviem si predstavit dovod, vada od vyroby? ale to mu neuveri pri reklamacii nikto)
Dotaz je teda jaky? Vymenit panel sa da.
A notebook mozes pouzivat aj cely den aj celu noc, nikde to neni zakazane, a neni ani dovod na nejake obmedzovanie.