Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem No signal,monitor

Dobry den.
Mám problém koupil jsem si grafiku AMD rx460 2gb a při zapnutí pc naběhne ale obrazovka už ne zůstane černa a napíše no signal.Zkoušel jsem i clear mos ale nepomohlo.A mám integrovanou grafiku.
Potřeboval bych poradit.

Moje sestava:
AMD Phenom X4 9650
Agena 65nm Technology
RAM
4,00GB Dual-Channel DDR2 @ 267MHz (4-4-4-12)
Motherboard
ASRock N68C-S UCC (CPUSocket)
Graphics
Acer K222HQL (1920x1080@60Hz)
256MB NVIDIA GeForce 7025
Zdroj: 550w
Díky za pomoc předem.

To zavisi od toho jake vstupy ma tvoj tajny monitor a od toho jake vystupy ma ta grafika. Slim grafiky mavaju VGA na kabliku a druhej zaslepke, nedostal si to nahodou a nezabudol to namontovat?

Druha moznost je ak v biose najdes polozku IGD a nastavis ju z auto na enabled, tak ostanu zapnute obe grafiky, t.j. aj ten vystup na doske. A ked k tomu nastavis primary grafiku na IGD, tak budes vidiet aj vsetko na tom VGA z dosky.
Alebo ak ma grafika DVI-I tak pouzi redukciu DVI-I na VGA.