Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zablokovaný touchpad

Ahojte,obnovil som si notebook do továrenských nastavení a mal som už zapojenú USB myš a teraz mi nejde touchpad.
Mám Asus CN436T

Ďakujem za pomoc

Tak si ho obnov skutocne do tovarenskych nastaveni mackanim nejakej klavesy (asus F9 ci F11 ci kolko) po restarte, a ne ten nefunkcny ojeb vraj tovaren z windows, microsoft neni tovaren. A vol nezachovavat nic. POtom to snad bude mat ovladace. Ak ne tak viz brtnik nainstaluj rucne. A vzdy ked nieco nejde tak najprv restartuj windows, ptz vypnut neni vypnut MS ojeb.