Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Playstation 3

Ahoj lidi,

vím, že tohle není poradna na konzole, ale píšu sem, protože žádnou konzolovou poradnu neznám a tady mě vždy poradili. Nejsem konzolovej typ, jsem spíš na PC, ale chystám se koupit konzoly. Jelikož nemám tolik času a nechci za konzole příliš utrácet, koupím si nějaké bazarové, nebo repasované PS3 kolem 3000,-.
Nechci kupovat PS4 ani XBOX ONE za 10 000,- (přesnou cenu neznám), protože mám hodně koníčků a chci si pouze rekreačně zahrát GTA 5, Mortal Kombat 9, Skyrim apod... Navíc jsem starší generace, takže pro mě i PS3 bude špičková grafika. :)
A teď k dotazu: Je lepší koupit si klasický PS3 anebo Slim/Superslim? Od kamaráda jsem slyšel, že na té starší verzi FAT lze hrát i všechny hry z PS2. Je to pravda?

Ok, tak tedy pro přesnost:
1TB PS4 PRO, který jsem měl na mysli stojí 9390,-
1TB PS4 SLIM - stojí 7390,-

a ten základní, co jsi poslal stojí sice 6390,-, ale přeci jen je to oproti 3390,- za PS3, docela cenový rozdíl. Jdou vůbec hry z PS3 (popř PS2) i na PS4?