Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poškozený disk?

V sobotu jsem stahoval soubor cca 12 hodin. PC jsem normálně vypnul. Po novém spuštění se spustila kontrola konzistence disku F (není systémový). Po jeho dojetí se zobrazila tabulka viz příloha a proces se ukončil. Po restartu jsem přeskočil kontrolu a PC normálně najelo, ale pomalu se se na něm nedalo z důvodu pomalosti dělat. Chtěl jsem projet disky HDTune a ani se mi nespustil. Po odpojení disku se mi PC bez problémů spustilo.
Je ještě nějaká jiná možnost než, že mi odešel disk?

Odober tomu disku pismena v sprave diskov, a pripadne restart win nech nie su po sleep ojebe, a potom spust hdtune.
Ale na 99% je ten disk problematicky, moze byt ale aj problematicky sata kabel apod.
Bez toho disku sa spusti hdtune a uplny test povrchu ostatnych diskov je ok?

Nemiesaj sa do toho co radim ked nevies preco to pisem. Odobratim pismena disku prestane windows srat do neho a hdtune sa potom moze spustit, ptz windows je totalne dementny pri chybach diskov.
Nasledne si v hd tune moze otestovat povrch toho vadneho disku, co ma dost vysoku vypovednu hodnotu.
P.S. a stavim sa o 10piv ze to neni ziaden vir ani nic podobne ale hw zavada, na 99,9999%.