Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem herne pc do 850€ -870€

Nazdar chlapci, chcel by som vas poprosiť o radu pri poskladani herneho pc do 870€ +-
Nemam s tym.zadne skúsenosti tak sa pytam tu. Co by sa dalo najlepsie vyskladat s takym rozpoctom , bez monitora a os

Diky

Ok dik za radu pytam sa lebo kamarat navrhoval niecoSkrinka : Zelman r1
Ram : 8 GB DDR4 2133 mhz hyperxfury
CPU : i5-7400 BOX 4x 3,0 GHz
Zdroj : Fortron Hyper M600 , 600W
Doska : Gigabite z270M-d3h
HDD : 240 Gb SSD Now V 300 Kingston
VGA : Gigabite GTX 1050 Ti STRIX OC 4 GB

Co vy nato ?