Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ccleaner - funkce

dobrý den, tak trochu jsem si prohlížel ten slavný CCleaner... ne že bych ho používal nebo tak :) ale chtěl jsem se jen tak ze zajímavosti podívat co všechno umí a narazil jsem na "čištění prázdného místa" na co to je ?
nemusíte mi vysvětlovat že to je komerční sr**ka

Da sa to aj inac, nepotrebujes na to taky moloch (a otazne je ci to urobi spravne a nerozosere filesystem). Ja osobne by som pred predajom urobil recovery s prepisom vsetkych sektorov, na aceri s W8.1 som mal taku moznost. Urcite by som nikomu nedaval Win v ktorom su moje osobne udaje (historie a logy vo WIn a podobne veci co si ten ms trt vsade uklada)