Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se sám vypíná

zdravím,

už ňákou dobu mi blbne počítač:
- sám se vypne, musím vypnout a zapnout zdroj, aby se znovu rozjel
- naskočí modrá smrt a komp se restartuje
- občas se hryzne, hýbe se jen kurzor, po chvilce se zase rozběhne
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu.
Změna předmětu, původně: V čem je chyba? (karel)

To je tazke. Skusit iny zdroj, ked nepomoze tak dosku. A skusit aj s inou grafikou.
Niekde tam moze byt aj blby kontakt na napajanie apod. Skus aj iny 230V kabel preistotu.
Na tej BSOD je napisane co? Viz nirsoft blue screen view.
Do biosu daj load defaults a save& exit a RAM skus preistotu po jednej v roznych slotoch, ale to nebude ram to je skor problem s napajanim/doskou. Dufam ze pod doskou mas distancky na spravnych miestach.

(... kontroluj aj teploty CPU apod, speedfan apod. Ak to je nejaky starsi HW moze sa prehrievat aj northbridge)