Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tvorba webových stránek

Dobrý den, dá se vytvořit web zdarma, bez toho, aby v URL adrese bylo např. poradna.webnode.net? Nechci tímto narážet na konkrétní příklad stránek Webnode. Chci se jen zeptat, jestli je nějaký poskytovatel popřípadě stránka, která to umožňuje. Děkuji za rady.

Zařiď si veřejnou IP adresu, poté si na PC udělej Web server, na něj dej své stránky. Na web se budeš dostávat pomocí své IP adresy na přípojce. Pokud chceš i DNS záznam tak si musíš koupit doménu, ta bude stát cca 110kč/rok. Pokud chceš mít Web u nějakého poskytovatele a né doma tak si za 25kč k tomu zakup i hosting.