Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční ovladače/g. karta ?

Zdravím, mám problém s PC (MSI 250B pc Mate, 1060 GTX). Po čisté instalaci windows 10. instaluji nejnovější ovladače g. karty a zobrazí se zpráva Tento ovladač grafiky Nvidia není kompatibilní s touto verzí windows, samozřejmě jsou stáhlé poslední na win 10/64 bit. Po spuštění ovladačů z CD ke g. kartě píše Tento ovladač grafiky nemohl najít kompatibilní hardware grafiky.

Nevím co s tím dále, vyzkoušel jsem i flash Bios desky na nejnovější... s integrovanou g. to běží v pohodě. Ale s 1060 ji není schopnej rozeznat a nainstalovat..

Ovladače na desku jsou nainstalované přímo z CD dodávaného. V biosu je zaškrtnutá možnost PEG, napájení 1x6 pin je také. Zkoušel jsem gk do jiného PC, problém stejný jakoby tam nebyla. A i to samé pokud vemu jinou gk a dám do této desky, problém stejný.