Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oživila by nová RAM tento starý laptop?

Dostal jsem tento laptop na oživení ale nejsem si jist co s ním, kompletně jsem reinstaloval Windows a defragmentoval HDD ale moc to teda nepomohlo.

Dokonce i Midora, tento nenáročný prohlížeč se seká. Notebook má sloužiť hlavně na internet.

Momentálně má pouze 2GB DDR3 1333MHz RAM, kdybych dokoupil aspoň dalších 2gb ram, když že laptop podporuje max 8gb ram,
pomohl by jsem si výrazně nebo je to zbytečné?

Jaky windows si instaloval? Formatoval si oddiel v instalatore? Naco si tam nieco defragmentoval? Ovladace su vsetky nainstalene? Kolko tej ram je teda obsadene? Nevytazuje windows upate cpu na pozadi? ctrl alt del.
RAM nic neozivuje. Ked nemas obsadenu 100% RAM, tak nenastane ziadna zmena.

Windows je 8.1, teda stejný jako při koupi, windows se přeinstaloval pouze přez kompletní vymazání továrních dat.

Po otevření Task Manageru vidím asi i příčinu, CPU v nic nedělání je 10-12% a RAM 56%, ale za to Disk pořád 99% a to se nic nestahuje. Teda vadné HDD?

1. Odinstaluj antiviry a restart
2. Nechaj to par hodin bezat

Obnovenie tovarnych veci (bez zachovavania dat) je spravne, potom ale chod do windows update a tam daj vyhladat updaty a nainstalit a restart a tak dokolecka, trva to asi pol dna. Potom odinstalis vsetky antiviry a restart a nechas to este hodinu nech si to dosrotuje veci na pozadi. To je windows.

Ona ta RAM je trochu lepsia 4GB jak 2GB, ale neni to vyslovene nutne. Ale narazi na tych 2GB ked otvori par stranok naraz zlozitejsich apod. takze je vhodne to rozsirit na 4GB. Ale nemusi to byt tvoj problem teraz.