Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Remote deskop win 10 home - rdp wrap

Zdravím, dlouho používám program rdpwrap pro nastavení vzdálené plochy ve win10home. Po poslední win aktualizaci již ale nefunguje (nelze se na tento pc připojit). Setkal se s tím někdo/třeba nějaký nápad jak to vyřešit? Licenci na pro nemám, aktualizaci jsem zkoušel odstranit, ale stejně to nejede. Přikládám screen configu programu, píše not listening, fully supported..

vnc používám, ale to není to samé jako vzdálená plocha, jelikož u vnc a podobných programů protistrana vidí co tvoříš a hlavně to není úplně šťastné řešení pro delší práci... no nezbývá mě než počkat na novou verzi rdpwrapperu (pokud bude) nebo přeinstalovat na verzi PRO, ale licence se mi kupovat nechce :-)