Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypalovačka nekomunikuje

Zdravím, při instalaci starší (použité) CD-RW mechaniky (interní) se vyskytuje následující problém: Po připojení napájení trvale svítí kontrolka na mechanice a po připojení datového konektoru trvale svítí kontrolka HDD. Systém HW vůbec nezaznamená a samotná mechanika nereaguje ani na tlačítko pro vysunutí. Prosím poraďte v čem by mohl být problém. (PC Compaq, r.v.1999, CPU Intel P III, 448MHz, 256MB RAM, Windows XP)

Jednou se mi povedlo zapojil "kšandu" do FDD obráceně a stále mi svítila kontrolka. Většinou by to asi nemělo jít, ale... Zkontroluj, jestli máš červenej proužek na pinu č. 1 (napsáno na tišťáku, nebo na samolepce, snad vždy to ale bývá na stranu k napájecímu konektoru).