Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nečekáná modrá smrt

Zdravím zdejší uživatele, po delší době mi nastal problém s notebookem. Po jeho restartování mi naběhlo okno s upozorněním že je něco špatně s Bluetooth a do 10 sekund vyskočila modrá smrt. Při opakovaných pokusech o spuštění obrazovka zmodrá po přivítání. V nouzovém režimu jsem zkusil použít panel obnovení ale bez úspěchu. Poradil by mi někdo prosím co s tím? Děkuji

A obnovil si teda nieco a ak ano co a na jaky datum alebo jaky panel obnoveni?

V tom nudzovom rezime mozes spustit nirsoft bluescreen view, ze co to je za bluescreen? Alebo aspon si pozriet event viewer (v pravy klik na tentopocitac - spravovat) ze ci tam nie su zaznamy kritickych chyb a ze jake.

V spravci zariadnei mozes zakazat bluetooth zariadenia (pravy klik - zakazat), a restart, ci sa nieco zlepsi. Priklad zariadnei na obrazku zaramovane: http://blog.drivethelife.com/bluetooth/tell-comput er-bluetooth-built.html

Bluetooth je snad i v NB výjmutelný komponent (někdy společný s WIFI),zkus vyjmout,není-li vadný. Dále některé NB mají možnost Bluetooth vypnout HW přepínačem. Zkus a uvidíš. Jinak uvaž,že druhů notebooků je jak rohlíků na krámě ....