Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automatické odhlášení a podivné uložené uživatelské jméno mailu - dostal se mi někdo do počítače?

Dobrý den,
byl jsem trochu na cestách a během asi dvou dní jsem měl notebook na místech, kde nebyl úplně v bezpečí. Na hotelu, kde nebyl v sejfu a v autě. Když jsem doma spouštěl počítač a chtěl jsem se přihlásit na mail (gmail), bylo v políčku jakoby od minulého uživatele automaticky vyplněné uživatelské jméno - "pavjen98", což není moje mailové adresa. Jak k tomu mohlo dojít?

Předem děkuji za radu.

No to je mi jasné, jenže jak? Přece nějaká uklízečka na hotelu neprolomí heslo na Windows? Pokud by se někdo dostal do auta, tak mi ho šlohne a nebude se koukat na svojí poštu. Napsat jsem to tam mohl pouze já a to jsem neudělal.
Přihlásit se bohužel nedalo - uživatelské jméno tam bylo, ale heslo ne.