Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC po delším nepoužívání nenaběhne napoprvé

Čau,
je to divný, ale mám nějakej problém s PC. Když ho třeba den nepoužívám, tak má problém naskočit. Třeba jako dneska, místo přihlašovací obrazovky jen černo. Když sem pak PC natvrdo vypnul, v událostech byla chyba spojená s tím, že se vypnul. Přitom ale ani disky neblikaly a ani nereagoval na krátký zmáčkutí vypnutí, takže systém nemohl běžet bez monitorů.

Viděli ste někdy tolika chyb? ibb.co

Jen krátký výčet:

Služba CldFlt neuspěla při spuštění v důsledku následující chyby:
Požadavek není podporován.
¨

Profil kontejneru AppContainer selhal, protože se mu nepodařilo zaregistrovat identifikátor SID kontejneru AppContainer. Chyba: 0x800700B7

Windows Hello for Business provisioning will not be launched.
Device is AAD joined ( AADJ or DJ++ ): Not Tested
User has logged on with AAD credentials: No
Windows Hello for Business policy is enabled: Not Tested
Local computer meets Windows hello for business hardware requirements: Not Tested
User is not connected to the machine via Remote Desktop: Yes
User certificate for on premise auth policy is enabled: Not Tested
Machine is governed by none policy.
See https://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=832647 for more details.

MDM PolicyManager: Acquiring the merge lock, Policy: (SMBAutoEncryptedFileExtensions), Area: (DataProtection), Result:(0x80070002) Systém nemůže nalézt uvedený soubor..

MDM PolicyManager: Acquiring the merge lock, Policy: (RMSTemplateIDForEDP), Area: (DataProtection), Result:(0x80070002) Systém nemůže nalézt uvedený soubor..

MDM PolicyManager: Acquiring the merge lock, Policy: (RevokeOnUnenroll), Area: (DataProtection), Result:(0x80070002) Systém nemůže nalézt uvedený soubor..

Tak já už nevim co s tym :/

Ten cloud nemusi byt ten problem s nenabiehanim. Nenabehnutie plochy moze mat trilion roznych dovodov. Najcastejsi u Win10 tamagotchi je ten ze sa to nevypina ale len uspava, lebo je povolene energia-tlacitka-rychle spusteni, a zabugovane ovladace & bios lebo ind a cinan su prepracovani.

Mas teda lokalne konto alebo MS konto? Viz nastavenia-uzivatelske konta

rychly spusteni sem prave po tom incidentu vypnul. tak uvidime. ja mam moznost rychlyho spusteni i v biosu, ale to je zakazany defaultne.
nesnasim chyby, kery sou obcas, to znamena neresitelny prakticky. neska je to vsechno spotrebni srot, takze to muze byt cokoli.

kazdopadne diky