Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem restartování pc v zátěži

Dobrý den,potřeboval bych pomoct.Mám pc a hraji hry typu gta 5 a far cry primal.Pc normálně jelo a asi po půl roce začlo se ve hrách zničeho nic restartovat.Žádná modrá smrt!První jsem myslel že je to v zahřívání procesoru a koupil jsem nový chladič a stejně se to pořád restartovalo.Nevíte někdo co s tím?Třeba něco v BIOSU nebo něco?
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Treba je neco vadne. Treba zdroj.

V biose daj load defaults a save & exit.
RAM vyber a znovuzastrc.
HW je jaky? Nemas v biose nejaky surge protection a nevyhadzuje to po tom restarte nahodou o tom napis?

... pri prehrievani CPU sa nic nerestartuje, kupovat chladic bolo dost unahlene.