Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno batéria v notebooku Lenovo G 500

Dobrý večer,dnes som náhodou pozrel na svoju batériu.Je tam čiarový kod,pod nim dlhožizné číslo no a vedľa 2013.11 typujem že je to asi rok a mesiac výroby,na nete som čítal že životnosť batérie je 2 až 3 roky.Je nutné ju už vymeniť.Jedná sa o notebook Lenovo G 500,typ 20236 os Windows 10.Existujú aj nijaké programy na zistenie kapacity,životnosti batérie ďakujem,pekný večer

Na nete som našiel program batterycare detailnejšie info o batérii,dá sa nastaviť aj čeština.V pravo dole mám info:Navrhnutá kapacita 40400 mWh,Celková kapacita 32350 mWh to je akú mám aktuálnu kapacitu batérie,rokmi sa znižuje,no a Aktuálna kapacita 31150 mWh,akurát batériu nabíjam.Takže si myslím že výmena zatial nie je nutná

Elan neviem co je, antivytrus aj cleaner mozes odinstalovat, a v lenovo energy management mozes mat prekvapive nastavenia o energii. Nastavuj vyvazeny profil (hlavne teda v ovl.panely energia ale ten lenovo energy kram to moze overridovat)
Alebo to nechaj vsetko tak a nic nerob. Funguje to.