Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SoftXpand - hru nelze spustit přez vzdálenou plochu

Zdravím, používám program SoftXpand který vytvoří na jednom PC dvě "pracovní stanice" na starší hry v kooperativním režimu, občas hrajeme s přáteli. Některé hry, které jsem zkoušel a není jich zrovna málo hlásí hlášku, která je zapsaná v předmětu. Bohužel nevím, co s tím, na internetu jsem nic nenašel a na fóru tvůrce programu mi taky nikdo nebyl schopen poradit. Zkouším ještě tady, jestli se nenajde někdo, kdo by něco věděl.

A to "hru nelze spustit přez vzdálenou plochu" pise ten program alebo kde ten text vidis?
Mozno by sli hry v okne a ne cez fullscreen (zmenit nastavenia v hre), ale vseobecne to je problem. Neviem co pouziva ten program ale urcite by mu bodlo keby si mal v BIOSe povolene vsetky virtualizacne technologie hlavne VT-d, ale aj tak to moze byt silne problematicke.
Preco to nehrate normalne? Nejake hry by mohli ponukat aj multiplayer na 1 monitore (rozdelena obrazovka) ale teda neviem dnes uz to nesledujem.