Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční zvuk

Zdravím.
Dnes mi z nějakého důvodu přestal fungovat zvuk po připojení sluchátek. Mám notebook Lenovo a OS Windows 10. Sluchátka jako taková fungují po připojení do jakéhokoliv jiného zařízení a zvuk je zapnutý. Když sluchátka odpojím, zvuk funguje, jen po připojení opět není nic slyšet, ačkoliv je zapnutý zvuk. V počítačích a technice obecně se vůbec neorientuji a vážně nevím, čím by to mohlo být, tak spoléhám na vaše rady.
Děkuji předem.

Po pripojeni tam maju pribudnut sluchatka. Ked nepribudli tak bud niekto nieco steloval v ovladacoch a je tam nastavene napevno ze tam niekto strka mikrofon alebo co (vyskocila otazka ze co ste strcili?), alebo je vadny jack nejakym sposobom.
Spravne ovladace su na webe vyrobcu notebooku, daju sa skusit preinstalit.