Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Anténa zesilující kvalitu signálu

Dobrý den,

Abych vám vše vysvětlil. Děda si koupil od T-Mobile "router" který nabíjí za peníze a ten mu kdekoliv vysílá internet... ale občas jede na chatu a tam je ten signál internetu slabší. V T-Mobile mu řekli že existují antény které tento signál zesílí. Dá se normálně zapojit k tomu "routeru" a měla by fungovat. Prý existují levné od 500,- až do 10 000,-... Má s tímto někdo aspoň nějakou zkušenost? Co mám hledat nebo přímo nějaký link na konkrétní anténu?

Děkuji moc. Patrik

Nech si najde miesto kde je signal lepsi napr na okne, a tam nech ten router necha polozeny. Poloha robi vela. Je to podobne jak mobil.
V T-Mobile budu rozpravat kazdemu ze si ma kupit nejake antenky a namontovat ich aj na hlavu, ked silou mocou chces tak si daj do google slova 4G antena ak tam ale vobec je 4G signal v tom mieste, treba si zistit kde je najblizsi 4G vysielac.
.. ale ta vec musi mat konektor pre antenu, ma? Jaky?