Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Check cable connection..

Zdravim,

potrebujem pomoc, respektive radu. Pracoval som na PC, bezne prehliadac a pod. zrazu zamrzol notebook, naskocila modra smrt, nasledne sa opatovne zapol a vyskocila hlaska vid. screen ( mvmd25 ). Vypol som/zapol, hlaska sa uz neukazuje ale hrozne dlho ukazuje logo starting windows, nasledne po cca 5 minutach sa posuniem k zadaniu hesla, a momentalne uz asi 15 minut pise Vitajte, kolecko sa toci a nic sa nedeje. Moze byt problem v HDD, alebo to dat pozriet do servisu? Samozrejme ntbook ma cca 3-4 roky, ide o Lenovo G580, dakujem za pomoc

Antiviry ak nejake mas si skusil odinstalit a restart?
Zhlavy neviem ine SW na testy, na UBCD su utility od vyrobcov ale stare, to ti na ntb nepojde, a linuxove tooly na testy povrchu zhlavy teraz neviem, ale mozes si pogooglit. Linux tooly sa daju spustit po nabootovani ubuntu live apod. z usb sticku/cd apod.

v dočasném profilu máš jen omezená práva.
příčinou počkození může být chyba disku, paměti, kabelů k disku.

- vytáhnout disk, přidat do jiného pc, spustit kontrolu toho disku
- nechat na tom krámu běžet memtest z boot cd/flashky
- vrátit disk, bios ho musí vidět.
- v nouzovém režimu opravit profil uživatele:
http://blog.ijacek007.cz/Navody/nelze-nacist-profi l-uzivatele-windows-vista
jde o větev s .bak v registrech: HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList