Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mrznutie PC

Mam takyto problem..Ked si vlozim do DVDmechaniky(LG4168B) dake dvd alebo aj cd a pozeram film tak mi zamrzne XP.ale aj ked kopirujem dake DVD tak mi znicoho nic zamrne XP..Co sa tyka systemu je urcite vporiadku lebo ine veci mi idu krasne..nikdy mi pri nicom inom nezamrzol.Maticnu dosku mam ASUS M2N32-SLI Deluxe..ak viete poradik dakujem vopred

Ještě jednou bych se přimluvil na kontrolu řadičů, zda pracují na UDMA
i v Aktuálním režimu.
ASUS je kvalitní značka a předpokládám, že drivery k desce máš nainstalované.

Jestli i potom nelze ani zkopírovat nějaké datové CD/DVD,
tak je asi problém v ROM mechanice, vyzkoušej jinou.

Ty jsi nějaký zaseknutý proti deskám ASUS, opravdu může být špatná,
ale dost bych o tom pochyboval v souvislosti s tímhle problémem.
Ještě jednou: drivery k desce, Aktuální režim přenosu u řadičů
a vyzkoušej tvoji mechaniku u kamaráda a jeho vypalovačku u tebe.

jasne spravim to tak len som este v praci..ide oto ze ja som pre ASUS stale ale proste tak tato doska nie je ani lacna ani draha co mam ale napr co ma zvukovu kartu tak to je katastrofa..kym som si nasiel v hodny ovladac na nu.. a plus to ze aj tak blbne na tom zvuk tak to si mozem kupit este daku sound blasterku.vecer inac otestujem ten stroj a skusim preinstalovat ovladace..ze ci to pomooze potom dam vediet