Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modem UPC + Router MikroTik Nelze se dostat do Mikrotiku

Dobry den,

v pokoji mám wifi-modem od poskytovatele internetu UPC, z modemu vede kábl do PC, další z modemu vede do Routru Mikrotiku kde se nemužu dostat

do modemu Modem UPC se dostanu pomocí 192.168.0.1
do modemu od Mikrotiku bych se měl dostat pomocí 192.168.88.1 když odpojím modem UPC 192.168.88.1 funguje.

nějak mě UPC modem blokuje spojení z Mikrotit 192.168.88.1 děkuji

jestli se mikrotik nenastavil do bridge režimu a sám je přitom v původní lan od výrobce (192.168.88.1)
odpojit od upc krámu, restart mikrotiku, přečíst si k němu návod.

chce to udělat si výpis:

ipconfig -all

1) s pc zapojeným do upc (podle jeho sítě ti dojde, proč nevidíš mikrotik)
2) s pc zapojeným do mikrotiku

jedna technická: upc krám je nejspíš modem-router.
tajný mikrotik je router.