Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Snížení jasu obrazovky

DObrý den,
mám PC typu ALL IN ONE. Nemá to žádné externí nastavení displeje. Je to LENOVO a na něm win 10. Bílá barva je příliš intenzivní.

Poradí mi někdo, jak to utlumit?

Díky MOC.

H.T.

Ani tento obrazok co je uplne naspodku nemas v nastaveniach?
https://support.lenovo.com/de/sk/solutions/ht07582 7

Inac potom tam je udajne od lenova program DBS (dynamic brightness) ktory mera silu svetla kamerou a podla toho sa nastavuje jas, alebo proste su v tom nejake nastavenia tak si ho najdi v start-programy. Ak tam niekto isntaloval vlastne Windows tak nainstaluj ovladace a veci z webu vyrobcu pre ten model.