Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SanDisk Micro SDHC 32GB UHS-I U1 VS Kingston microSDHC 32GB UHS-I

Dobry den, prosim poradte, dlho sa neviem rozhodnut medzi dvoma pamatovymi kartami, obe 32gb

SanDisk Micro SDHC 32GB UHS-I U1
Výrobca SanDisk
Formát karty microSD opraviť
Veľkosť karty 32 GB opraviť
Trieda rýchlosti (Class)
UHS-I/U1 opraviť
Maximálna rýchlosť zápisu 40 MB/s
Maximálna rýchlosť čítania 80 MB/s
https://pamatove-karty.heureka.sk/kingston-microsd hc-32gb-uhs-i-u1-plus-adapter-sdc10g2-32gb/recenze /#section
-------------------------------------------------- ---
Kingston microSDHC 32GB UHS-I
Výrobca Kingston
Formát karty SDHC opraviť
Veľkosť karty 32 GB opraviť
Trieda rýchlosti (Class)
UHS-I/U1 opraviť
Maximálna rýchlosť zápisu 10 MB/s
Maximálna rýchlosť čítania 45 MB/s
https://pamatove-karty.heureka.sk/sandisk-micro-sd hc-32gb-uhs-i-u1-plus-adapter-sdsqunc-032g-gn6ma/s pecifikace/#section
----------------------------------------------
Sandisk rychlejsia no Kingston mi pride spolahlivejsia, co viac odporucite? Alebo ist do uplne inej znacky?

Ja som si asi pred dvoma rokmi kúpil MicroSD Sandisk 32 GB - bol nefunkčný - extrémne sa prehrieval a v pohode nahral iba 8GB dát a viac už nič. Vrátil som ho.

Kúpil som si nový MicroSD Sandisk 32 GB - a tak isto bol nefunkčný - rovnako ako ten predchádzajúci sa extrémne prehrieval a v pohode nahral iba 8GB dát a viac už nič. Vrátil som ho.

Odvtedy kupujem iba KINGSTON (mám ich 5 ks) a tie fungujú bez problémov už niekoľko rokov.

Kingston je dobry vyrobca (kupujem len ich pama ta a takmer vyhradne len ich USB), ale Sandisk bol "otcom" celej tejto technologie, takze tvrdit, ze je to smejd je blbost...slo o jedneho z najlepsich vyrobcov na trhu.
Momentalne vlastni Sandisk uz WD, takze sucasnu kvalitu nepoznam, ale karty/usb sticky, ktore som od Sandisku kedy mal patrili vzdy k tym najlepsim na trhu.

neviem ale niekedy sa takto hovorilo ze nie je dobre mat prilis velku pamatovu kartu ak je zbytocne nevyuizita resp nejde o to ci je prazdna alebo plna ale vraj uz len to ze je poriadne velka tak moze telefon sekat ci reagovat pomalsie...

Telefon bude fungovat normálně,ale s tím sekáním to je jinak. Nezáleží na velikosti karty,ale co z té karty budeš spouštět a co z ní poběží na pozadí. Vše bude pomalejší jak z vnitřního úložiště. Výrobce SD neřeš,to je tak silně individuální zkušenost,že každý hájí tu svou (kartu).Můžu říci,že švagrové odešla paměťovka v Huawei Y530,přitom ji nikdy nevyndávala. Záleží jak prasácky to má výrobce vůbec ošetřené ve founech při jeho vypínání. Řekl bych,že mnozí výrobci to neřeší,takže když vypneš foun,tak karta je ještě aktivní.