Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spuštění programu

Ahoj,

mám Windows 10 Pro (1703).

mam takový problém.
Nainstaloval jsem si textový editor Kate.
Když si pustím nějaký soubor, tak se mi otevře nové okno (1) programu Kate. Poté chci spustit další soubor, ale ten otevře další nové okno (2) programu Kate. Ale já chci, aby to otevřelo v již spuštěném okně (1). nevíte jak si to nastavit?

Děkuji za jakoukoliv odpověď

Když si pustím nějaký soubor

A jak ty soubory otvíráš?Jestli kliknutím na soubor a ten se přes asociaci otevře přímo v tom Kate a pak klikneš na další,tak je to normální.Pokud otevřeš Kate a tam dáš Otevřít soubor... a při dalším to otevře další Kate,tak to musíš nastavit někde tam.Určitě to půjde.