Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se zbavit yeadesktop stranky

Dobrý den,stále mně otravuje v Mozile stranka yeadesktop a jiné stranky.Zkoušel jsem už více anti malware programů a vždy se stranka po chvilce sama vrátí a otravuje znova.Poradí mi mi prosím někdo jak se toho zbavit.poud možno nějakým free programem.Díky moc,už jsem z toho zoufalý.

Mám Win10 64bit a při pokusu o spuštění AdwCleaneru se objeví červené okno ,,správce vám zabrání ve spuštění aplikace,,a to i když to spustím jako správce.Dále jsem zkoušel:Adware Removal Tool by TSA,,SpyHunter Portable,,unhackme,,ccleaner,,Nouzový režim ve win10 nevim jak spustit.

ccleaner proti spyware? a co přesně měl ten mrzák dokázat - vyčistit temp adresář? k čemu?

červené okno: zvolil jsi skutečně z menu pravým myšem: "spustit jako správce"?
když to nezabralo, můžeš zkusit větší (pomalejší) kvrt.

jinak to vypadá na vážněji napadený systém. to je ideální stáhnout nějaké .iso/usb instalátor, vyrobit z něj boot cd/flashku, nabootovat z toho počítač a nechat zkontrolovat disk:
livecd
http://support.kaspersky.com/viruses/rescuedisk#do wnloads

že bez googlení nejde od win8+ spustit nouzový režim, to je debilita mrchosoftu.
nejspíš to jde i z originálního instalačního média.

takto zasviněné bývají obvykle pc s prohlížečem chome: chromáka odinstalovat, jeho zbylý profil přesunout pryč do zálohy (kvůli uloženým heslům), nainstalovat znovu. kde má uložený profil s doplňky si vygoogli.

zkontrolovat stav pc:
- proti adware a spyware používám adwcleaner.
- pro kontrolu spouštěcích míst ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).
- pro kontrolu procesů v paměti process explorer.

čili jsi v logu nekontroloval, co a odkud to odstraňovalo. jen jsi bezhlavě spouštěl různé prográmky.

Asi tak za půl hodiny se to vrátilo zpět.

pro kontrolu spouštěcích míst ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).

ale je to jedno. i když to odstraníš, do konce zasr... prázdnin(tm) to máš zaspywarované zas.
na počítače některých lidí bych se štítil sáhnout, leda s bootovacím médiem a formát. toto bude asi ten případ.