Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nepřirozený obraz na některých moderních televizích

Ahoj,

můj dotaz není ani tak konkrétní, spíš subjektivní dojem. Na některých moderních plochých televizích mám dojem, že obraz sledovaných filmů je velmi nepřirozený. Filmy jsou jakoby zrychlené, postavy v popředí jakoby z filmu vystupují a filmy celkově působí laciným dojmem, přestože jde o kvalitní filmovou produkci. Shodli jsme se na tom s více lidmi při sledování filmu, ale nikdo z nás nedokázal přesně specifikovat čím to je. Stejně tak filmy nebo seriály stažené a přehrávané, působí částečně jakoby vždy herec v popředí hrál a vše co se odehrává za ním bylo jen dotočené a přidané přes zelené plátno.

Máte někdo tušení čím to může být? Všimli jste si toho u některých telek také?

Vola sa to Datova Sluzba, vypina sa to v menu TV.

Nie su to reklamy, ale informacia ze ked zmacknes ten button, tak sa otvori nejaka ich App cez internet a mozes si tam pozerat nejake ich veci (archiv apod) cez internet.

(.. ale netvrdim ze nejaky tvoj kanal tam nevysiela rovno v obraze nejake reklamy, overis si to s CRT TV :-D)