Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje klavesnice na PC, prestoze na jinem PC funguje - win 10

Zdravim,
vcera jsem aktualizoval ovladace skrz program slimdriver a po restartu pc mi prestala fungovat klavesnice. Na jinem PC je normalne funkcni. Zkousel jsem vsechny usb porty a mys v nich normalne funguje. V nastaveni se normalne ukazuje v pripojenych zarizenich a kdyz jsem odinstaloval ovladac, tak se po opetovnem zapojeni sam nainstaloval. Pri zapinani pocitace sviti numlock, takze se zda, ze prestane fungovat az po startu windows 10. Klavesnice se jmenuje Razer Deathstalker essential, ale ani jine klavesnice mi nefungovali. Prosim o radu.

Příčina:

vcera jsem aktualizoval ovladace skrz program slimdriver

Následek:

a po restartu pc mi prestala fungovat klavesnice.

Co to svinstvo všechno doprasilo, kdož ví. Řešení je instalace řádných ovladačů v řádném pořadí a pokud se to náhodou povede, tak už nikdy na to nesahat!

odinstaluj všechny slimdriverové a driverboosterové sračky a navždy na ně zapomeň. pan "nuda" si z tebe dělá srandu.

jestli měla ta klávesnice "Razer Deathstalker essential" vlastní ovladač od čínských patlalů, odinstaluj ho.

u tajného výrobce své tajné desky stáhni chipset driver a přeinstaluj.
restart.