Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ukradený email na seznam.cz a WoT účet :-(

Včera jsem otevřel svůj email a zjistil, že se mi někdo snažil změnit heslo ve hře World of Tanks, což jsem nějak neřešil, protože jsem měl málo času. A dnes jsem chtěl otevřít svůj email a zjistil, že mi nefunguje ani email.

Co s tím? Email na seznamu jsem měl cca 15 let a co čtu, tak Seznam není moc ochotný vracet takto ukradené emaily, přesto, že člověk dodá veškeré informace....

Na World of Tanks kašlat, ale ten email.. :-(

Seznam není moc ochotný vracet takto ukradené emaily, přesto, že člověk dodá veškeré informace

Na Seznamu uz nejakou dobu funguje moznost zadat telefonni cislo pro obnovu uctu, pokud jsi mel vyplnene, nemel by byt problem.

Četl jsem si aktuální příspěvky lidí, kteří mají aktuálně podobný problém a u většiny byl stejný problém...

Dotyčný, co se do účtu naboural, změnil kontrolní otázku, i kontaktní email ....

A bohužel tato skutečnost Seznam.cz viditelně nijak nezajímá. :-(:-(:-(

Přemýšlím, kdo dnes ve světě, s normálních lidí, používá nějakým způsobem placený email.... ale to je asi vedlejší. :-) a proč by se neměli zvlášť angažovat? Třeba proto, že jsem klient její služby (ač služby zdarma)? Že by třeba mohli pochopit, že dotyčný může mít na email navázané cokoliv soukromého? Že jejich neochota cokoliv řešit ve mě vyvolává hněv vůči všem jejím službám?

Přitom by stačilo, aby se podívali z jaké IP adresy se na email loguji. Aby se mě zeptali, v jakém městě byla emailová adresa založeno, nebo u jakého internetového poskytovatele služeb. Na všechny tyto otázky bych dokázal plnohodnotně odpovědět. Klidně bych dodal naskenovanou kopii občanského průkazu, že se opravdu jmenuji tak, jak je pojmenovaný onen email.

... opravdu by stačilo z jejich strany zaregistrovat, že je zvláštní, že email, na který se někdo cca 15 let přihlašuje z České republiky, nyní navštěvuje uživatel z Madagaskaru .............

aby se podívali z jaké IP adresy se na email loguji. Aby se mě zeptali

Kdo? Myslis, ze tam na to maji cloveka?

Sice pravda, tyto situace by mohli pokryt jako placenou sluzbu, jiste by sis za obnovu uctu rad zaplatil, ale proste to nedelaji.

Mels mit zapnute dvoufazove overovani.

---

Uznavam, ze to take zapnute nemam, nemam zadany telefon, ale svuj emailovy ucet u Seznamu s klidem odepisu, kdyz me ho nekdo prorazi. Pokud jsi na nem byl tak zavisly, proc sis ho teda nezabezpecil?

Mimochodem, mam svoji domenu, mam k ni webhosting, mam tam svuj email, stoji to cca 150Kc za domenu + cca 350 za hosting, to jest cca 5kilo rocne za jistotu, ze o svuj email neprijdes a vzdy si ho obnovis. Pravda nepouzivam to, ale mozna inspirace pro tebe do budoucna, az budes zkladat novy email. ;-)

kdo dnes ve světě, s normálních lidí, používá nějakým způsobem placený email....

Povazuju se za normalniho a placeny mail pouzivam :-)
Myslim ze tech ~30 Kc mesicne me fakt nezabije a za normalni mail mi to proste stoji (samo nevyuzivam jenom mail).

Znova opakuju, u free mailu nemuzes ocekavat zadnou podporu, vetsinou u podobnych free sluzeb je nekde v podminkach ze ti ten email / hosting apod muzou bez varovani a jakykoliv nahrady zrusit.

Žádná společnost bez soudního příkazu nesmí sdělovat citlivé údaje,jako IP adresy,telefonní čísla a hesla. Jak by to za chvíli vypadalo,kdyby každý Jouda psal na servery,chci svoje heslo změnit,poněvadž jsem ho asi ztratil a jsem přece váš klient. A navíc,tu poslední větu jsi určitě nemyslel vážně,to jako má být podivné,kde se kdo přihlásí do mejlu ? Co když jsi sám někomu umožnil opsání svého hesla ?

Přemýšlím, kdo dnes ve světě, s normálních lidí, používá nějakým způsobem placený email...

L-Core a jeho manželka se hlásí :)

Máme placené e-maily od svého providera a zásadně používáme POP3 protokol - všechny maily máme doma a ne někde v čoudu (cloudu). Odjinud k mailu nepotřebujeme přistupovat, na pitomosti máme gmail.