Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou načíst stránky v prohlížeči, padají do základu

Jsem připojen přes router WI FI na notebook Lenovo. Když spustím třeba Operu , kliknu na seznam, otevře se mi hlavní stránka. když chci rozkliknout nějaký článek, tak se kousek načte a spadne to zase do základní Opery . Totéž u IE. Nejde ani stránka vypnout, musím čekat déle, až je aktivní. Mám Win 8 a nepomohlo ani tovární nastavení. Když spustím Skype, zamrzne to na delší dobu,nechci li čekat, nejde vypnout počítač, jedině vyndat baterku Dík.

Daval si uz tovarni nastaveni od vyrobcu s NEzachovavanim uzivatelskych dat?
Antiviry skusal vsetky odinstalit a restart?
Ked to vsetko trva a seka tak bud je nejaky HW problem v pripojeni samotnom (kabel, router, blbo DNS na routri lebo nejaky proxy vir), alebo harddisk, skus otestovat cely povrch v hd tune v sekcii error scan, odskrtni quick.