Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při kontrole chyb disku

Dal sem na disku E kontrolu chyb na disku, na tomto diskuneni OS ale mám na něm dokumenty.
U možnosti kontroly disku jsem zašktl obě varianty, automaticky opravovat chyby a vyhledat a pokusit se obnovit chybné sektory
Jenže už asi 4 hodiny se mi ukazatel sekl a pokračuje velmi pomalu, jakoby se sekl..
Zpracované záznamy souborů 28439 a po pul hodině třeba 28820.
Vždy když jsem disk kontroval bych do 20 minut max. celý opraveny a zkontrolovaný.

Zase dotaz na Vestirnu.

Disk E:/ je oddiel (partition) na jednom fyzickom HDD, alebo je to dalsi fyzicky disk v systeme?
Akym programom / utilitou kontrolujes disk?

Disk moze vykazovat chyby a : "U možnosti kontroly disku jsem zašktl obě varianty" sa moze cas predlzovat.

Ked je to dalsi fyzicky disk, tak pouzi testovaciu utilitu (program) od vyrobcu harddisku (nevieol si vyrobcu).

Nepises ani, ci chces zachovat data, alebo len spojazdnit diskove medium.

Pre W10, do cmd.exe
chkdsk E: /x /spotfix

Ostatný Windows
chkdsk E: /x /f /r /v /b

Ideálne skontrolovať disk z ISO Windows nabútovaním mašiny.

Prípadne:
Skontroluj disk rusákom Dmitrym; hdd.html

beh na dlhé trate - onánia.

---
Alebo, ak si mierne pokročilý;
NTFS Data Recovery 7,5 (Active@ Disk Editor)

Active NTFS Data Recovery Toolkit v7.0 - súbor SW určeného k partition managmet.

Del, s tím warezem jdi do pryč. (karel)