Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Disketa System Utilites pro NTB Siemens Nixdorf PCD-4ND 486

Dobrý den,

mám stařičký,funkční notebook Siemens Nixdorf PCD-4ND 486 s neznámým heslem do BIOSu Phoenix 1.03.
Potřeboval bych k němu sehnat support disk = disketu System Utilites, která byla součástí původní dodávky těchto NTB. Disketa je zmiňována v manuálu jako záchrana pro nalezení zapomenutého hesla do BIOSu.
Disketu, nebo její funční kopii, bych koupil i za vyšší cenu. :-)

Kontaktujte mě na barveramartin@gmail.com

Děkuji předem za odpověď.

Martin Baroch

Stáhnul jsem si CMOSPWD a zkusil jsem příkazem cmospwd /d najít heslo, ale bez úspěchu.
Chtěl bych použít příkaz cmospwd /k pro vymazání hesla, ale nevím co by to udělalo se systémem a jestli by se mi noťas po restartu normálně nabootoval.
Potřeboval bych s tím poradit od někoho, kdo už má s použitím toho programu zkušenosti.
Děkuji předem za odpověď.
MB