Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PCU MB

Zdravím pojede to dohromady?

Operační paměť Kingston 8GB KIT DDR4 2133MHz CL14 HyperX Fury Black Series

Procesor Intel Core i5-6400

Základní deska MSI Z170A GAMING M3

Chci upgrade pc.. hlavně pcu mb a ramky jinak vse mam skoro nové (gtx960, SSD 250GB, 550W zdroj) kdyby jste měli jiné návrhy dejte vědět tyto věci vyjdou na 10 000.- dal bych max 11-12 tis.
Děkuji za odpovědi

A co je to "pcu"? Není to poprvé, co tu podivnou zkratku používáš. A proč tedy Skylake CPU bez "K" a k tomu deska se "Z" čipsetem?
Dodatek: Návrh - lze zvolit jen jeden modul, levnější modul, atd. Stejně to v dalším vláknu "vylepšíš" podle svých představ.