Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černá obrazovka po mackani tlačítek

Dobrý den mám notebook hp s windows 10.Hral jsem hru a mackal všechny tlačítka,když v tom mi zčernala obrazovka.nekolikrat jsem se snažil vypínat a zapinat pomoci tlačítka,vyndaval a zandaval jsem baterii ale nic vybite to také není,zkoušel jsem.Prosim o pomoc
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

Dve možnosti:
A) odišiel zobrazovač;
B) odišla grafika.
U A) - pripojiť druhý monitor k videovýstupu (HDMI) a buď cez funčnké klávesy (fn+ Fx), alebo winkey+P prepnúť na druhý výstup) - pokiaľ sa tam zobrazí - zobrazovač vymeniť;
U B) - pokiaľ sa podľa A) nič nezobrazí - odišla grafika v NB (integrovaná - teda výmena dosky.