Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil cez usb len nabíja

Dobrý deň vlastním Samsung Galaxy J5 chcel som ho teraz pripojiť na notebook cez usb kábel, potreboval som sťahovať fotky no mobil len nabíja ale inak počítač ani nerozozná že je pripojené nejaké zariadenie na ňom, dnes poobede som ešte takto pracoval s tým istým káblom a išlo to v pohode, reštarrtoval som saj mobil aj notebook ale neviem čo sa s tým deje.

V spravci zariadeni ten mobil je viditelny?
V mobile neni na displayi alebo v notifikaciach nahodou nieco co musis potvrdit?
Skusil si ho odpojit a o pol minuty pripojit? Alebo aj restartnut mobil? Hlavne nerestartuj PC s pripojenym mobilom, vtedy to win mozu trochu posrat.