Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade notebooku

Zdravím všechny,
předem se chci omluvit za mojí neznalost, v tomto ohledu jsem uplný laik.
Již 3-4 rokem vlastním notebook značky Lenovo model IdeaPad G780, občas si zahraji nějaké náročnější hry a dříve mi notebook krásně stíhal, ale samozřejmě čím je starší notebook a novější hry, notebook odpadá,proto se ptám, zdá je nějaká možnost vyměny nějakého komponentu v ntb, nebo zdali je lepší jiná možnost, děkuji moc za odezvu.

Ani základní desku nevyměníš, protože má v každém NB jiné rozměry.
Výjimkou z tohoto pravidla může být jen základní deska ze jiného typu stejné modelové řady, ale to může vyžadovat i současnou výměnu chlazení. Navíc takovým uprade by jsi si asi příliš nepomohl.
Jediné co se dá u běžných NB změnit je HDD/SSD a zvýšit kapacitu RAM (a v některých případech ani to ne).

Muzes si to s typem tveho notebooku zkusit vygooglit, sem tam neco jde upgradovat, ale je to spis vyjimka, maximalne vymenis disk a to uz te tu informuji, ze ti to nepomuze. Bud proste stolni skladane PC a upgradovani nebo notebook a jednou za cas komplet vymena za novy. To uz je na tobe.