Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde přehrát 4K na LG UH7707

Ahoj,

koupil jsem si novou televizi od LG model UH7707, ale mám problém na ní přehrát filmy ve 4K. Některé se ani nenačtou a ostatní se ihned po začátku seknou. Jen zamrzne obraz a po pár vteřinách i zvuk a to je vše. Čím to? Jak to spravit?

Vím, že to sem asi úplně nepatří, ale vyloženě tv poradnu jsem nenašel, tak bych byl rád za vaši pomoc. Díky moc.

Ta televize podporuje .mkv HEVC a přesně v tom to je a dále v manuálu je 50MB/s a video běží v 39.8MB/s. Disk mám naformátovaný v NTFS. Můžu jej tedy zkusit dát do toho exFAT, ale to chvíli potrvá, protože si první musím zálohovat skoro půl tera dat... :(

No disk jsem musel kupovat tento nový. Já mám od Verbatimu a ten ta tv vůbec neviděla. Tak jsem koupil tenhle a v pohodě. 1080 jednou krásně. Ale právě jsem se těšil na ty 4K a teď jsem jako hodně nesvůj.. dát 20 000 za 4K TV která nepřehraje jediný 4K film, co mám.. od různých rip velikosti 15GB až po 44GB soubory.. :(

Ten 40GB soubor se VLC snaží překousat co to dá, ale dá to jen po úvodní sponzory a potom, jak se na obrazovce jako něco děje, tak mám jen šedý čtverečky :-D Ale mám starší grafickou kartu a ani nemám 4K monitor.. avšak ten 14GB film jede celý ve 4K i na PC.. ale v tv ne...