Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako zistiť prezerané stránky na Pc v inkognito karte

Ahojte, mám taký problém mám syna ktorý je problémový a potrebovala by som sa dostať k veciam ktoré na internete prezerá na inkognito karte ako by sa dalo dostať k prezeraným stránkam na Pc (Windows 7),na prehliadači Chrome. Vraj existuje program ktorý si stačí nainštalovať do Pc a vidíte všetky stránky ktoré boli otvorené ale neviem o Tom nič viac alebo existuje nejaký iný spôsob bez toho aby o tom vedel ? Ako to funguje? Kde sa dá k tomu dostať ? Za každú radu vopred ďakujem ... A keďže niesom moc počítačovo zdatná prosila by som na to návod jak pre debila

je potřeba vidět i obsah nebo stačí jen názvy url nebo jen domén? u https lze jen znát doménu, vlastní url, natož obsah je šifrován, byl by jinak potřeba MITM útok, to by mohl zjistit nebo lama to možná nezprovozní.

možností je mnoho:
sledovat traffic na síťovém zařízení (router) - nepůjde https sledovvat
-sledovat traffic na PC - Wireshark a pod
sledovat obsah obrazovky