Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na Google Drive, One Drive, Mega? Více účtů na jednom PC.

Ahojte kluci. Potřebuji poradit jak si v PC uspořádat webové disky. Mám tři disky na Googlu, tři na OneDrive a dva na Mega. Přistupovat k nim mohu normálně. Já chci jen udělat to, že tyto disky budu vidět v Můj Počítač mezi normálníma diskama a budu k nim moci přistupovat a pracovat s něma stejně jako se systémovým diskem nebo backup diskem. Poradíte?

Jestli tomu dobre rozumim, tobe nevyhovuje klasickej sync do slozky a chces to namapovat jako sitovy disk?

Proc?

Jinak teda potizi bude nekolik, prvni v tom, ze chces namapovat vic disku od kazdeho, to se domnivam, ze ani originalni utility na sync neumi vic jak po jednom ucte.

Co se tyka OneDrive, tak tam by to jit nemelo. Kdysi to slo, ale pak to Microsoft odebral a slo to jen klasicky na Sync slozku. Jestli se neco nezmenilo, nevim.

U Google by to jit melo a take to funguje na linuxu:

google-drive-ocamlfuse

Muzes hledat, jestli neco takoveho bude existovat i pro Windows, ale kazdopadne do nejake aplikace treti strany musis zadat udaje z googlovskeho uctu a povolit pristup. Neni to dvakrat bezpecne, je treba si toho byt vedomi.

OneDrive:

Podle tohohle clanku jsem to driv mel:

https://www.cnews.cz/skydrive-jak-jej-pouzit-jako- bezny-pevny-disk/

A tady pisou, ze to v podstate funguje i ted a navod:

http://janmarek.eu/blog/2016/03/02/onedrive-pripoj eny-jako-sitovy-disk/

---

Tady je nejakej tip na Google Drive, ale v podstate je to jen prendani sync slozky jako logicky disk:

https://www.zive.cz/poradna/google-drive-jako-jedn otka/sc-20-cq-601362/default.aspx?consultanswers=1