Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Video tdr failure atikmpag.sys -po připojení jiné myši

Ahoj všem.
PC nemělo dlouho žádný problém.Včera jsem odpojil při vypnutém počítači svou myš-Logitech G9x Laser Mouse a připojil do stejného usb Logitech G9x Laser Mouse.
Zapnu kompl,počitač jde,ale není signál do monitoru.Otevřu bednu-vše se točí,zkontroluju připojení kablu ke grafice,vše ok,ale monitor mrtvolka.Dám reset,nabíhá dlouho systém,ale najede.Pustím you tube a po pár sekundách mě to hodí modrou smrt-a hlášku Video tdr failure atikmpag.sys.
Dám znova reset,nic.Musím PC vzadu vypnout a pak teprve kompl najde,ale zas najíždí dlouho a po chvilce modrá smrt a Video tdr failure atikmpag.sys.
Vyměním myš za původní a problém zmizel,je to normální??Mám tam sw.logitech gaming software 8.78.129,že by jinou myš bral jako problémovou a vyšel z toho problém,že chcípá grafika?
V jiném PC obě myši jedou bez problémů...

už dlouho,novější není...

já nepsal, že za všech okolností je nejlepší poslední verze. u starých karet, které už výrobce s novými ovladači netestuje, ani nemá jejich instalace smysl - žádné nové vlastnosti pro starý hw nepřináší.

mě taky nedává smysl, proč zapojení usb krámu vyvolá chybu "atikmpag.sys". ale jestli ovladač myši cosi rozjeb... (třeba ohromně nutnou céčkovou knihovnu), ať si to ovladač grafiky zase opraví.

Sw od Logitechu jsem aktualizoval,nicméně se mi při hře před chvilkou kompl sekl,zůstal stát obraz ze hry a pc vydávalo podivný zvuk.Po resetu černá obrazovka,vevnitř pc se vše motalo.Po přepojení na integrovanou grafiku Intel Core i5-2500K zatím pc funguje.Takže mi asi chcípá po šesti letech MSI R6870 HAWK Twin Frozr III.
To s těma myšákama byla zřejmě jen náhoda...
Domnívám se správně?

Nechapem, odpojil si Logitech G9x Laser Mouse a připojil si Logitech G9x Laser Mouse?
Tak tam zas pripoj tu povodnu ked su stejne. Ta druha je potom trebars vadna. Alebo jej ovladace . Alebo ine ovladace Alebo to nesuvisi nijak s mysou a je vadny iny HW.

Tak si aj skontroluj ze jake presne pouziva ta mys ovladace (subory, verzie) na tvoom PC a na jinom PC, a prva mys a druha mys, spravca zariadeni - pravy kllik - vlastnosti - podrobnosti o ovladaci.
(ale nemusi to byt zavada mysi, mozes mat vadny aj iny HW alebo iny ovladac)