Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Navigace Dynavix

Zdravim, mám navigaci od Dynavixu a mám celoživotní aktualizaci map zdarma, tak jsem si to chtěl aktualizovat ale po připojení k PC jí to nenajde, ani přes jejich Dynavix Manager, stalo se to už někomu nebo nevíte co s tím? Mám Win 10. D9ky

Problém může tedy být v kabelu. Většina navigací používá pin 4 konektoru mniUSB (značený jako ID˙)k rozpoznání zda se jedná o kabel "nabíjecí" či "datový" a podle toho přístroj s PC propojí nebo pouze nabíjí.