Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor nereaguje při spuštění PC

Dobrý den, nedávno jsem si koupil PC z druhé ruky. Při zkoušce fungovalo všechno dobře, ale po tom co jsem ho zapojil u sebe doma do monitoru, tak to nereagovalo... PC je připojeno do monitoru přimo z grafiky DVI kabelem. Grafiku mám AMD HD 6xxx. Takže bych potřeboval vědět v čem je problém. Monitor mám HP PL766AA. Předem děkuji
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

to je dobrá volba vzhledem k tomu, že máš 17", to už se moc nevidí.
na vyzkoušení grafiky bys zatím potřeboval kabel/redukci dvi/vga.

- co deska? board pípne ...
- Celkově jede PC v pohodě ...

moc jsem z té dlouhé odpovědi nepoznal, jestli ten pc nastartuje. odděláš bočnici a slyšíš.

jinak těžko říct co máš, já tam vga vidím:
https://www.czc.cz/sapphire-hd-6670-1gb-gddr5-vga- lite/95298/produkt

PC je připojeno do monitoru přimo z grafiky DVI kabelem.

Ten monitor má snad vstup digitální DVI-D a VGA,grafika má ale DVI-I,kde jsou signály oba.Máš tedy kabel z grafiky nebo redukce zapojený do VGA v monitoru?Možná máš blbý ten kabel,jsou tam rozdíly v pinech.
DVI-I a DVI-D
Jdi spát a zítra si půjč od kámoše nebo souseda jiný monitor na zkoušku.

Nepřipojuješ to třeba omylem do integrované grafiky na desce místo do té 6670?
(v případě zapojení PCI Express grafiky do základní desky se ta integrovaná deaktivuje).

Bylo by také vhodné napsat konečně víc podrobností o tom pc,zejména přesný typ základní desky.