Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafický ovladač neodpovídá

Zdravím.
Mám problém s grafickým ovladačem.
Kdykoliv něco dělám, hraju na pc, tak mi po čase vyskočí okénko, s tím, že grafický ovladač přestal pracovat a můžu ho akorát ukončit.
Pak musím restartovat počítač a stále dokola.
Zkoušel jsem stáhnout nejnovější ovladač i nějaké starší, ale dělá to pořád.
Nevíte, co by mohlo být příčinou a jak to opravit ?
Děkuji

Může se jednat jak o SW, tak o HW problém (např. zdroj).
V první řadě zkontroluj, zda je v pořádku chlazení. Pokud ano, tak se můžeš rozhodnout co zkusíš dříve (reinstalace OS nebo záměna komponent).
Napovědět by mohly přesnější údaje o tvé sestavě (typ zdroje, základní desky, stáří komponent....).