Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Projektor z PC přes HDMI - není signál

Zdravím,
pravděpodobně jste to už někde viděli, že to někdořešil, ale já to z těch dotazů a návodů na internetu nerozchodil....

Mám PC v něm GPU mVidia GTX 970 mám dva monitory (jako rozšíření) a přes HDMI chci připojit projektor. Samozřejmě ukazuje "není signál"...Zkoušel jsem restarty, detekce, aktualizace windows 10 taky nic a tak dále...
Zkoušel HDMI jak na kartě tak na základovce u obou ten samý výsledek
Může mi někdo poradit?
Děkuji

monitory jsou zapojeny přes DVI, vzpomínám si, ale, že když jsem ten projektor používal u notebooku tak jsem ho měl přes VGA a ten fungoval... ale ted nemám ani tak dlouhý kabel a nemám ani na grafice vga :D:D Projektor by tedy měl být v pořádku, ale ještě zkusím dovalit notebook a zkusit to VGA pro jistotu

Potom je bud vadny kabel alebo je z nejakeho dovodu nefunkcny ten vystup grafiky (skus odpojit tie monitory po jednom), alebo tam je silne rusenie (zemne slucky cez 230V apod, skus to vsetko aspon zapojit do stejnej 230V zastrcky) alebo sa niekde v menu projektora musi najprv zapnut HDMI, ale to pochybujem, detekovat by ho mal vzdy. Alebo je vadny ten HDMI vstup projektora.

Takže hdmi kabel take nefungoval s notebookem ale ten se již chytnul s vga... Problem je v tom ze vga kabel je krátký a na grafice ani neni výstup pro vga.
Takže buďto mam špatný kabel (ještě vyzkouším jiný) nebo je špatné hdmi na projektoru. Jsou nějaké typy hdmi kabelů nebo jsem dostal vadný výrobek?

Dlhy kabel moze robit problem, to len cinan vyrobca bol moc optimista, resp. on ti preda cokolvek, ze to nefunguje mu nevadi.
P.S. zrus aspon zemne slucky (skus vsetko do stejnej 230V zastrcky) alebo spoj hrubsim dratom zeme zariadeni (obaly konektorov) apod. Alebo kup lepsi kabel a kratsi.
(u ntb skus aj odpojit nabijacku)

Zdravím, Tak asi metrový kabel funguje bez zaváhání. Takže mám kabel na vyhození a to mě stál peněz :-D ...
Díky za pomoc

P.S. Myslíte že je tedy takové maximum, kdy ten kabel ještě může fungovat 15m?